Ogłoszenie zbiorczych wyników wyborów sołtysów i rad sołeckich w Gminie Chmielnik na kadencję 2024-2029
Skan w pdf zarządzenia nr 29/2024
ZARZĄDZENIE NR 29/2024
BURMISTRZA MIASTA I GMINY CHMIELNIK
z dnia 24 czerwca 2024 r.
w sprawie ogłoszenia zbiorczych wyników wyborów sołtysów i rad sołeckich w Gminie Chmielnik na kadencję 2024-2029
Na podstawie § 4. ust. 4 i § 8 ust. 12 Statutu: 1) Sołectwa Borzykowa, 2) Sołectwa Celiny 3) Sołectwa Celiny Nowe, 4) Sołectwa Ciecierze, 5) Sołectwa Chomentówek, 6) Sołectwa Grabowiec, 7) Sołectwa Holendry, 8) Sołectwa Jasień, 9) Sołectwa Kotlice, 10) Sołectwa Lipy, 11) Sołectwa Lubania, 12) Sołectwa Łagiewniki, 13) Sołectwa Ługi, 14) Sołectwa Minostowice, 15) Sołectwa Piotrkowice, 16) Sołectwa Przededworze, 17) Sołectwa Suchowola, 18) Sołectwa Suliszów, 19) Sołectwo Suskrajowice, 20) Sołectwa Sędziejowice, 21) Sołectwa Szyszczyce, 22) Sołectwa Śladków Duży, 23) Sołectwa Śladków Mały, 24) Sołectwa Zrecze Chałupczańskie, 25) Sołectwa Zrecze Duże, 26) Sołectwa Zrecze Małe, stanowiące odpowiednio załączniki od nr 1) do nr 26) do uchwały nr XX/208/2020 Rady Miejskiej w Chmielniku z dnia 14 maja 2020 r. w sprawie uchwalenia statutów sołectw w Gminie Chmielnik (Dz.Urzęd. Woj. Świętokrzyskiego poz. 1954) zarządzam, co następuje:
§ 1. Ogłaszam zbiorcze wyniki wyborów sołtysów i rad sołeckich w Gminie Chmielnik na kadencję 2024-2029:
1) Sołectwo Borzykowa: w wyborach, które odbyły się 23 maja 2024 r. na Sołtysa została wybrana Agata Pietrzyk, a do Rady Sołeckiej: Bożena Banasik, Tadeusz Ciba, Ryszard Nowakowski.
2) Sołectwo Celiny: w wyborach, które odbyły się 19 maja 2024 r. na Sołtysa została wybrana Małgorzata Majkowska, a do Rady Sołeckiej: Zofia Choroś, Andrzej Kobus.
3) Sołectwo Celiny Nowe: w wyborach, które odbyły się 19 maja 2024 r. na Sołtysa została wybrana Agata Skiba, a do Rady Sołeckiej: Michał Bochenek, Mirosława Stępień.
4) Sołectwo Ciecierze: w wyborach, które odbyły się 26 maja 2024 r. na Sołtysa został wybrany Piotr Mikuśkiewicz, a do Rady Sołeckiej: Marlena Rutkowska, Dorota Zielińska.
5) Sołectwo Chomentówek: w wyborach, które odbyły się 16 czerwca 2024 r. na Sołtysa została wybrana Agnieszka Zając, a do Rady Sołeckiej: Andrzej Głuszek, Edyta Głuszek, Małgorzata Grochowina.
6) Sołectwo Grabowiec: w wyborach, które odbyły się 21 czerwca 2024 r. na Sołtysa został wybrany Artur Głodziński, a do Rady Sołeckiej: Lidia Jabłońska, Anna Moskwa, Agnieszka Pałyga.
7) Sołectwo Holendry: w wyborach, które odbyły się 16 czerwca 2024 r. na Sołtysa został wybrany Marcin Rasała, a do Rady Sołeckiej: Andrzej Jargiło, Jolanta Sieruga.
8) Sołectwo Jasień: w wyborach, które odbyły się 20 czerwca 2024 r. na Sołtysa został wybrany Michał Puchała, a do Rady Sołeckiej: Monika Nędza, Ewelina Puchała, Kamila Wysocka.
9) Sołectwo Kotlice: w wyborach, które odbyły się 12 czerwca 2024 r. na Sołtysa została wybrana Jolanta Bogacz, a do Rady Sołeckiej: Monika Chmielewska, Artur Kusik, Artur Adam Sekuła.
10) Sołectwo Lipy: w wyborach, które odbyły się 25 maja 2024 r. na Sołtysa została wybrana Ewelina Poniewierka, a do Rady Sołeckiej: Janina Pasternak, Mateusz Sabat.
11) Sołectwo Lubania: w wyborach, które odbyły się 15 czerwca 2024 r. na Sołtysa został wybrany Zbigniew Banach, a do Rady Sołeckiej: Piotr Bracichowicz, Rafał Kłonicki, Agata Wójcik.
12) Sołectwo Łagiewniki: w wyborach, które odbyły się 14 czerwca 2024 r. na Sołtysa został wybrany Bogusław Kaniecki, a do Rady Sołeckiej: Beata Frankiewicz, Paulina Kuczaj, Dariusz Madej, Emilia Rosołowska.
13) Sołectwo Ługi: w wyborach, które odbyły się 25 maja 2024 r. na Sołtysa została wybrana Aneta Wojtas, a do Rady Sołeckiej: Joanna Bielecka, Ewelina Kozubowska, Robert Nowak.
14) Sołectwo Minostowice: w wyborach, które odbyły się 17 maja 2024 r. na Sołtysa został wybrany Ryszard Majewski, a do Rady Sołeckiej: Jan Borek, Mieczysław Pawlikowski.
15) Sołectwo Piotrkowice: w wyborach, które odbyły się 17 maja 2024 r. na Sołtysa został wybrany Stanisław Grudziński, a do Rady Sołeckiej: Tamara Bielecka, Elżbieta Lesiak, Anna Mysior, Anna Rogowska.
16) Sołectwo Przededworze: w wyborach, które odbyły się 14 czerwca 2024 r. na Sołtysa została wybrana Ewelina Kowalczyk, a do Rady Sołeckiej: Marta Burchan, Piotr Mołas, Elżbieta Pasternak, Jolanta Rybczyk.
17) Sołectwo Suchowola: w wyborach, które odbyły się 25 maja 2024 r. na Sołtysa została wybrana Edyta Szczepanik-Makuła, a do Rady Sołeckiej: Andrzej Angielski, Andrzej Kozioł, Mirosława Kozioł, Anna Lisińska.
18) Sołectwo Suliszów: w wyborach, które odbyły się 19 maja 2024 r. na Sołtysa został wybrany Mirosław Wiewióra, a do Rady Sołeckiej: Kamila Jaros, Anna Łebek, Michał Zawadzki.
19) Sołectwo Suskrajowice: w wyborach, które odbyły się 15 czerwca 2024 r. na sołtysa został wybrany Dominik Chynek, a do Rady Sołeckiej: Bożena Bisaga, Rafał Rajch, Małgorzata Wójcik.
20) Sołectwo Sędziejowice: w wyborach, które odbyły się 16 czerwca 2024 r. na Sołtysa został wybrany Piotr Powroźnik, a do Rady Sołeckiej: Piotr Bąk, Dawid Wilk, Czesław Jabłko, Robert Ślusarczyk.
21) Sołectwo Szyszczyce: w wyborach, które odbyły się 26 maja 2024 r. na Sołtysa został wybrany Marcin Frąk, a do Rady Sołeckiej: Paweł Michniacki, Marlena Połońska, Marek Rysiak.
22) Sołectwo Śladków Duży: w wyborach, które odbyły się 13 czerwca 2024 r. na Sołtysa została wybrana Agnieszka Głuszek, a do Rady Sołeckiej: Barbara Borończyk-Czechowska, Karina Chlebowska, Bogdan Kasza, AnnaKryczka.
23) Sołectwo Śladków Mały: w wyborach, które odbyły się 26 maja 2024 r. na Sołtysa został wybrany Krzysztof Wieczorek, a do Rady Sołeckiej: Jolanta Molęda, Rafał Stachowicz, Mariola Wolna, Sylwia Zgrzebnicka.
24) Sołectwo Zrecze Chałupczańskie: w wyborach, które odbyły się 21 czerwca 2024 r. na Sołtysa została wybrana Dorota Wawszczyk, a do Rady Sołeckiej: Barbara Andrzejewska, Tomasz Ciba, Andrzej Stępień.
25) Sołectwo Zrecze Duże: w wyborach, które odbyły się 24 maja 2024 r. na Sołtysa została wybrana Małgorzata Pietrykowska, a do Rady Sołeckiej: Mariola Bęben, Joanna Bracichowicz, Sylwia Foltyn.
26) Sołectwo Zrecze Małe: w wyborach, które odbyły się 24 maja 2024 r. na Sołtysa został wybrany Dariusz Małasiński, a do Rady Sołeckiej: Sławomir Brela, Ewa Kryczka, Kamil Kuranda.
§ 2. Zarządzenie obwieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Chmielniku oraz na tablicach ogłoszeń ww. sołectwach Gminy Chmielnik.
§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.
z up. Burmistrza
Zastępca Burmistrza
Miasta i Gminy Chmielnik
(-) Małgorzata Przeździk